ALÜMİNYUM DOĞRAMA                                                        


Alüminyum Doğrama aldoks serisi bilindiği gibi dükkan işyeri ofis ve tüm dış mekan bina giriş işyeri giriş öncephe doğrama sersisidir. Bu Seriyi C 60 Serisi İle Daha Zenginleştiren alüminyum sektörü hem görsellik hemde kalite ve dayanıklılık açısından C 60 en çok Tercih Edilen Alüminyum Doğrama Sistemleridir

Alüminyum; dünyada ve ülkemizde demir-çelikten sonra en çok üretilen metaldir. Yeryüzünde çok miktarda boksit madeninin bulunması alüminyumu bu yönüyle daha ekonomik kılmaktadır.

Rahat üretilebilmesi, işlenebilmesi, biçimlendirilebilmesi, korozyona karşı dirençli, uzun ömürlü, kokusuz, hafif , su geçirmez olması ve kolaylıkla geri kazanılması alüminyumu daha da avantajlı kılmaktadır. Çevreden gelebilecek ısı, ışık, rutubet ve fiziksel darbelere karşı dayanıklıdır.

Çevre sağlığı açısından bakılacak olursa alüminyumun %100 geri kazanılması mümkündür. Yanıp çevreye zararlı gazlar yaymayacak olan alüminyum kapı pencere gibi uygulamalarda ikamesi olmaya aday ürünlerden ayrılmaktadır.

 

AlüminyumAlüminyumAlüminyum

 

Isı Yalıtımlı
Her türlü kapı ve pencere açıklıklarına uygulanabilir.profiller arasındaki ısı yalıtım contalarıyla tam izolasyon sağlar.

Isı Yalıtımsız
Her türlü kapı ve pencere açıklıklarında,balkon kapatmada kullanılır. Adeko Yapı serisi ile geniş açıklıklarda fabrika,okul ,işyerlerinde problemsiz çözümler sunar.