OTOMATİK KEPENK                                               


Çelik kepenk, günümüz koşullarında gerek ev gerekse iş yerinin güvenliği ve dış ortama izolasyonu açısından kullanılan çelik kanatlardır. Bu otomatik kepenk 'lerin otomasyonu konusunda faaliyet veren çelik kepenk imalat, montaj ve teknik servis hizmetleri artık bir çok firma tarıfından verilmektedir.

Mağaza ve işyerlerinizin güvenliğini sağlarken günümüz teknolojisinin olanaklarından faydalanarak zahmetsiz, sorunsuz, sessiz ve daha uzun ömürlü çalışma sekline sahip, güvenliği arttırılmış olarak sunulan bu çelik kapıları ihtiyaç duyulan ebatlarda kullanım amacınıza göre alüminyum veya çelik esaslı gövde opsiyonlarından herhangi birini tercih edilebilirsiniz.

Otomatik çelik kepenkler aynı zamanda içi poliuretan dolgulu olmak suretiyle ısı izolasyonlu veya izolasyonsuz olarakta tercihinize kalmaktadır. Kepenklerdeki gövde profilleri, kullanım alanına ve amacına göre 39 mm'den 120 mm'e kadar farklı panel genişliklerine de sahiptir.

Çelik gövde kepenk sistemleri daha çok güvenliğin ön planda tutulması istenen uygulamalar ile standart dışı genişlik veya yükseklik (8mt ve üzeri) değerlerine sahip endüstriyel sarmal kapılarda et kalınlıkları 1,5 mm'e kadar arttırılarak uygulanır. Alüminyum gövde otomatik çelik kepenk sistemleri ise daha çok iç ortamlarda minimum derecede sessiz çalışma veya maksimum derecede görsellik istenen uygulamalarda tercih edilmektedir.


Otomatik KepenkOtomatik KepenkOtomatik Kepenk